EVERYTIME

46.429 денари 32.500 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1094071103100 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot

EVERYTIME/GR/A/STEEL/SILVER DIAL

Тежина 101 g
Димензии 40 × 40 × 11,62 mm
Familie

Everytime Desire Auto

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол