DOLCEVITA

134.400 денари 94.080 денари

Watch Longines Longines DolceVita L5.258.5.71.7

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L5.258.5.71.7 Категории: , , Таг
Брендови: Longines
Familie

Longines DolceVita

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол