COUTURIER

51.000 ден35.700 ден

COUTURIER/LR/A/ROSA/LEA.BROWN/SILVER

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0352073603100 Категории: , ,
Тежина 55 g
Димензии 32 × 32 × 10,1 mm
Familie

Couturier Auto

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол

COUTURIER
COUTURIER
51.000 ден35.700 ден

Нема на залиха