COUTURIER

37.300 денари 26.110 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0354461605100 Категории: , , , Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност