CONQUEST V.H.P.

105.300 денари 73.710 денари

Watch Longines Conquest V.H.P. L3.316.4.87.6

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.316.4.87.6 Категории: , , , Таг
Familie

Conquest

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол