CONQUEST V.H.P.

76.300 денари 53.410 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.726.4.66.6 Категории: , , , Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност