CONQUEST V.H.P.

98.100 денари 68.670 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.728.4.56.6 Категории: , , , Таг
Familie

Conquest

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол