CONQUEST

112.600 денари 78.820 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L3.701.4.56.6 Категории: , , Таг
Брендови: Longines
Familie

Conquest

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол