CARSON

43.300 денари 30.310 денари

CARSON/GR/A/STEEL/LEA.BLUE/BLUE DIAL

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1224071604300 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 58 g
Димензии 40 × 40 × 10,25 mm
Familie

Carson Auto

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол