BROWN REBEL

5.300 денари 3.710 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOC700 Категории: , , ,
Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Дијаметар

Стакло

Водоотпорност

Механизам

Пол