BLUE STEWARD

8.000 денари 5.600 денари

Phase Out Standard

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SUSB417 Категории: , ,
Брендови: Swatch
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол