BLUE SIRUP

5.700 денари 3.990 денари

Development

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUON142 Категории: , , ,
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол