CONSTRUCTION

1.900 ден

TROIKA Повеќенаменско Ballpoint пенкало CONSTRUCTION

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: PIP20/BG Категории: , ,

Мултитаскинг ballpoint пенкало, линеар со сантиметри / инчи, скала од 1:20 m и 1:50 m, рамна глава- / шрафцигер Phillips, стилус (црна), црно полнење, месинг, полиран, мат, црно/златно

Тежина 40 g
Димензии 150 × 10 × 10 mm
CONSTRUCTION
CONSTRUCTION
1.900 ден

1 на залиха