KATZ MAUS

1.400 ден

TROIKA Привезок KATZ MAUS

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: KR14-20/MA Категории: ,

Привезок, мачка, глушец, леан метал, обложен со хром, мат, сребрена боја

Тежина 48 g
Димензии 39 × 35 × 14 mm
KATZ MAUS
KATZ MAUS
1.400 ден

На залиха