COFFEE 2 GO

1.100 денари

TROIKA Привезок COFFEE 2 GO

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: KR18-08/GM Категории: , Таг

Привезок со 2 привeзочиња, зрно кафе и чаша за кафе, леан метал, емајл, црн хром / кафеава боја

Тежина 27 g
Димензии 25 × 25 × 12 mm