SERENITY ROSE

1.300 ден

TROIKA Држач за чанти SERENITY ROSE

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: BGH03-A166 Категории: ,

Држач за торбички и -сечок, мотив: SERENITY ROSE, издржува до 5 кг, метал, сјаен, разнобоен

Тежина 42 g
Димензии 85 × 35 × 20 mm
SERENITY ROSE
SERENITY ROSE
1.300 ден

1 на залиха