CONQUEST

2.049 $ 1.435 $

Watch Longines Conquest V.H.P. L3.726.4.76.6

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L3.726.4.76.6 Категории: , , Таг
Брендови: Longines
Familie

Conquest

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол