OCEANAXUS

4.000 ден2.800 ден

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FCSP112 Категории: , , Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

,

Водоотпорност