BELLA ORA

16.100 ден

BELLA ORA/SLS/Q/STEEL/SILVER DIAL

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1031101103300 Категории: , ,
Тежина 49 g
Димензии 24.4 × 27.2 × 7.73 mm
Колекција

Familie

Bella Ora

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Калибар на Механизам

Боја

Сребрен

Бројчаник

Водоотпорност

Пол

BELLA ORA
BELLA ORA
16.100 ден

Нема на залиха