SPRINGICIOUS

3.700 ден

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FCSP114 Категорија:
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

,

Водоотпорност

SPRINGICIOUS
3.700 ден