SOCCER STAR

2.900 ден

Carry Overs

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FPSP010 Категорија:
Колекција

Familie

POWER TIME TEXTILE

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја

Црвен

Водоотпорност

Пол

,

SOCCER STAR
SOCCER STAR
2.900 ден

1 на залиха