MILLEFEUX

3.200 ден

Development

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FPNP074 Категорија:
Колекција

Familie

POWER TIME TEXTILE

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја

Розов

Водоотпорност

Пол

,

MILLEFEUX
MILLEFEUX
3.200 ден

1 на залиха