COUTURIER

12.390 ден

COUTURIER/LR/Q/STEEL/LEA.BLACK/BLACK

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0352101605101 Категории: , ,
Тежина 46 g
Димензии 32 × 32 × 8.1 mm
Колекција

Familie

Couturier Quartz

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Калибар на Механизам

Боја

Црн

Бројчаник

Водоотпорност

Пол

COUTURIER
COUTURIER
12.390 ден

1 на залиха