COUTURIER

31.430 ден

COUTURIER/LR/A/ROSA/LEA.ANTH/ANTHRACITE

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0352073606100 Категории: , ,
Тежина 55 g
Димензии 32 × 32 × 10.1 mm
Колекција

Familie

Couturier Auto

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Калибар на Механизам

Боја

Антрацит

Бројчаник

Водоотпорност

Пол

COUTURIER
COUTURIER
31.430 ден

1 на залиха