CHERRYTASTIC

2.700 ден

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FPNP057C Категорија:
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

,

Водоотпорност

CHERRYTASTIC
2.700 ден