KHAKI FIELD

52.700 ден36.890 ден

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H70605993 Категории: , , Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност