VERAMORE

59.200 ден

Прстен од бело злато и дијамант

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20035641 Категории: , , ,
Големина

13

Материјал

Бело злато 18к

Боја

GH

RING DIAS SIZE 13 mm. 2,70
VERAMORE
59.200 ден

Нема на залиха