NOI2

41.300 ден

Прстен од бело злато

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20046786 Категории: ,
Големина

25

Материјал

Бело злато 18к

Боја
RING - DIAS.SIZE 25 mm.2,50
NOI2
41.300 ден

На залиха