MINOU

205.800 ден

Прстен од бело злато и дијаманти

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81091762 Категории: , , ,
Каратажа на дијамант

Големина

13

Материјал

Бело злато 18к

Боја

GH

MINOU
205.800 ден

1 на залиха