MIMOSA

467.600 ден

Прстен од бело злато, рубин и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81089272 Категории: , , ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја

GH

MIMOSA
467.600 ден

Нема на залиха