MIMOSA

430.000 ден

Прстен од бело злато, сафир и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81086338 Категории: ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја
Големина

13

MIMOSA
430.000 ден

Нема на залиха