MIMOSA

676.400 ден

Обетки од бело злато, сафир и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81084868 Категории: , , ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја

GH

MIMOSA
676.400 ден

Нема на залиха