MIMOSA

406.000 ден

Ланче од бело злато, сафир и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81080391 Категории: , , ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја

GH

MIMOSA
406.000 ден

Нема на залиха