MARGHERITA

282.800 ден

NECKLACE DIAS QUARTZ CITRINE mm.16

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20072771 Категории: , , ,
Чистота на дијамант

Боја

GH

Материјал на ремче

NECKLACE DIAS QUARTZ CITRINE mm.16
MARGHERITA
282.800 ден

1 на залиха