MARGHERITA

205.800 ден

Ланче од розово злато, кафени дијаманти и аметист

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20072766 Категории: , , ,
Материјал

Розово злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја

GH

NECKLACE BROWN DIAS AMETHYST mm.16
MARGHERITA
205.800 ден

Нема на залиха