LUCE

104.200 ден

Ланче од бело злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20055856 Категории: , , ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја

GH

NECKLACE DIAS
LUCE
104.200 ден

Нема на залиха