Fantasy Cut

337.600 ден

Обетки од бело злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81089198 Категории: , Таг
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја