EDEN

276.600 ден

Ланче од бело злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20077480 Категории: ,
Материјал

Бело злато 18к

Боја
Каратажа на дијамант

EDEN
276.600 ден

Нема на залиха