D.SIDE

113.400 ден

Белегзија од розово злато, седеф и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20086908 Категории: , , ,
Материјал

Розово злато 18к

Боја

GH

Големина

M

D.SIDE
113.400 ден

Нема на залиха