D.SIDE

183.600 ден

Обетки од розово злато, седеф и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20086901 Категории: , , ,
Материјал

Розово злато 18к

Боја

GH

D.SIDE
183.600 ден

Нема на залиха