D.SIDE

122.600 ден

Ланче од розово злато, оникс и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20082540 Категории: , , ,
Материјал

Розово злато 18к

Боја

GH

D.SIDE
122.600 ден

Нема на залиха