D.SIDE

202.700 ден

Белегзија од розово злато, оникс и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20080284 Категории: , , ,
Материјал

Розово злато 18к

Боја

GH

D.SIDE
202.700 ден

Нема на залиха