D.ICON

153.400 ден

Прстен од бела керамика, розово злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20082202 Категории: , , ,
Големина

13

Материјал

Керамика

Боја

GH

Каратажа на дијамант

D.ICON
153.400 ден

Нема на залиха