Belle Epoque

342.500 ден

Прстен од бело злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81093885 Категории: ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја
Belle Epoque
342.500 ден

Нема на залиха