Belle Epoque

178.100 ден

Прстен од бело злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20091341 Категории: , , ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја

GH

Belle Epoque
178.100 ден

Нема на залиха