VISODATE

42.900 ден30.030 ден

VISODATE/GR/A/STEEL/LEA.BLACK/BLACK DIAL

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0194301605101 Категории: , , Таг
Тежина 71 g
Димензии 40 × 40 × 11,6 mm
Familie

Viso Date

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол