MASTER COLLECTION

328.900 денари 230.230 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.518.0.87.6 Категории: , , Таг
Брендови: Longines
Familie

THE LONGINES MASTER COLLECTION

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност