T-WAVE II

37.429 денари 26.200 денари

T-WAVE II/LR/Q/STEEL/BLUE DIAL DIAM

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1122101104600 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 73 g
Димензии 30 × 30 × 8,7 mm
Familie

T-Wave II

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол