SWATCHID

5.300 денари 3.710 денари

Phase Out Standard

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SUOR115 Категории: , , Таг
Брендови: Swatch
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол