SKINTEMPRANILLO

7.300 денари 5.110 денари

Carry Overs

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SVOV101 Категории: , ,
Брендови: Swatch
Familie

SKIN

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол